Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Наша адреса: Україна, Черкаська обл, Умань, вул. Дерев'янка, 5/7
Україна, Черкаська обл, Умань, вул. Дерев'янка, 5/7
Пн-Нд: з 09:00 до 20:00
+38 (068) 788-68-48 +38 (093) 788-68-48 Замовити дзвінок

Поради фермеру

Історія нішової бобової культури Сочевиця
13.02.2023
Перегляди: 23
Історія нішової бобової культури Сочевиця

Сочевиця – (pociйcькoю чeчeвuцa, aнглiйcькoю lentil, лaтинcькoю Lens culinaris Medic.) oднopiчнa pocлинa poдини бoбoвиx. B xapчyвaннi викopиcтoвyєтьcя ïï нaciння, якe xapaктepизyєтьcя виcoким вмicтoм бiлкa. Coчeвиця є oднiєю з пepшиx oкyльтypeниx pocлин. Пiд чac apxeoлoгiчниx poзкoпoк нa Близькoмy cxoдi бyлo знaйдeнe нaciння coчeвицi, якoмy близькo 8000 poкiв. Згaдyєтьcя пpo нeï i в Бiблiï. ..

Важливий крок для врожайності соняшника та сої
09.01.2023
Перегляди: 30
Важливий крок для врожайності соняшника та сої

Опади у вигляді дощів, які нещодавно пройшли в окремих регіонах України, зокрема в західній частині, в поєднанні з позитивними температурами повітря створили сприятливі умови для розвитку та поширення комплексу хвороб культурних рослин. Вже сьогодні фахівці компанії UKRAVIT SCIENCE PARK відзначають незначні ураження посівів соняшника та сої хворобами, які за відсутності заходів контролю можуть зав..

Первинний інсектицидний захист озимих культур
30.10.2022
Перегляди: 20
Первинний інсектицидний захист озимих культур

Зміна погодних умов, зміщення строків сівби, адаптація та поширення нових видів шкідників, насичення сівозмін культурами, що мають спільні проблеми (шкідники та хвороби) призводять до значного накопичення різних видів шкідників, що створюють значну загрозу озимим зерновим культурам і ріпаку, особливо на початкових етапах росту та розвитку, коли вони максимально вразливі. Тож забезпечення надійного..

Обираємо захист і живлення для посівного матеріалу
29.09.2022
Перегляди: 24
Обираємо захист і живлення для посівного матеріалу

Що посієш, те й пожнеш, говорить народна мудрість. А ще – як захистиш та підживиш на початкових етапах вегетації, додають фахівці UKRAVIT SCIENCE PARK. Адже цей період для озимих зернових культур є максимально важливим. І від того, наскільки сприятливими будуть умови на старті для насіння та сходів, залежатиме тривалий цикл їх подальшого росту та розвитку і, відповідно, майбутня врожайність. Тому ..